iMagazine

Ruszyła sprzedaż iPadów mini z ekranem Retina

12/11/2013, 09:51 · · · 1

Dziś nad ranem Apple Online Store był zamknięty. Spodziewaliśmy się raczej prac serwisowych, a tu niespodzianka – oficjalnie rusza sprzedaż najnowszych iPadów mini z ekranem Retina.

W internetowym sklepie Apple widnieje informacja, że wszystkie modele – niezależnie od pojemności i czy z modemem LTE czy bez – będą wysyłane do klientów w przeciągu 5-10 dni roboczych. Można już je zamawiać.

Zrzut ekranu 2013-11-12 09.44.15

Wg naszych nieoficjalnych informacji jakie uzyskaliśmy od jednego z dystrybutorów, w polskich sklepach prawdopodobnie pierwsze sztuki pojawią się już w najbliższy piątek. Niestety będą to tylko sklepy o statusie APR, a ilości określone przez mojego rozmówcę oceniane są na „mikroskopijne”. W pierwszym rzucie będą TYLKO wersje WiFi.

Jak będzie faktycznie okaże się niebawem – będziemy aktualizować wpis na bieżąco. Tym czasem już za 3 godziny Norbert będzie w Apple Store w Nicei i dowie się na miejscu, czy można już tam kupić nowego iPada mini.

Damy Wam znać niezwłocznie.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o