iMagazine

Pierwsze wrażenia: Logitech PowerShell Controller

04/12/2013, 17:21 · · · 2

Kilka dni temu pisaliśmy o premierze światowej ciekawego gadżetu do naszych iPhonów, zamieniającego je w konsole do grania – Logitech PowerShell Controller.

Wczoraj byliśmy na jego polskiej premierze. Czym jest Logitech PowerShell Controller w praktyce? Prawdziwą konsolą – taka jest prawda. Jeśli chcemy mieć lepszą kontrolę nad grą, to fizyczne przyciski, moim zdaniem, są dużo lepsze niż dotykowe.

logitech_powershell2

Logitech PowerShell Controller to przy okazji też powerbank o pojemności 1500mAh – czyli nie musimy się stresować zżeraniem baterii w naszym iPhonie, a jednocześnie jesteśmy w stanie dzięki niemu trochę podładować nasz telefon – praktyczne.

PowerShell jest dosyć duży, ale wygodnie trzyma się go w rękach. Przyciski umieszczone są ergonomicznie i mają dobry i precyzyjny „skok”.

logitech_powershell3

Logitech udostępnił API, także możemy liczyć na szybkie prezentowanie kolejnych tytułów gier. W momencie startu, dostępne są Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2™ HDNitro™ oraz testowany przez nas Touch Tanks 5 Online.

Logitech PowerShell Controller na dniach powinien pojawić się w polskim Apple Store Online oraz u wybranych sprzedawców w cenie 439,99PLN.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK