iMagazine

Puppet Workshop – polskie aplikacje w App Store

04/12/2013, 17:40 · · · 0

puppet_workshop_ikonaPuppet Workshop – Creativity App for Kids – to kreatywna aplikacja dla dzieci na iPady, w której bawimy się w tworzenie wirtualnych pacynek.

Do dyspozycji mamy 20 różnych rękawiczek i skarpetek oraz ponad 150 elementów dekoracyjnych takich jak guziki, zamki, włóczki etc.

Pacynki możemy umieszczać na jednym z 18 dostępnych w aplikacji teł, lub wstawiać w tło zdjęcie z galerii na iPadzie.

Stworzone dzieła zapisywane są w aplikacji, istnieje również możliwość nadawania imion stworzonym pacynkom.

Aplikacja została stworzona z myślą o bezpieczeństwie dzieci, nie zawiera bannerów reklamowych, zaś dostęp do wszystkich zewnętrznych linków jest chroniony równaniem matematycznym.

NAZWA PRODUCENTA: Jump App

KATEGORIA W APP STORE: Education

LINK DO POLSKIEGO APP STORE: https://itunes.apple.com/pl/app/id595970717?mt=8&affId=1860684

CENA: 2,69 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK