iMagazine

Imagination Box – polskie aplikacje w App Store

10/12/2013, 09:27 · · · 0

imagination_box_ikonaImagination Box – colors, shapes, numbers and letters – to kreatywna zabawa plasteliną na ekranie iPada, która nie brudzi i nie zostawia bałaganu.

Do dyspozycji mamy 9 kolorów plasteliny, każdy pod postacią 62 różnych kształtów, cyfr i liter, 12 kolorowych teł i możliwość wstawienia w tło zdjęcia z galerii na iPadzie, a także 9 kolorowych mazaków do przyozdabiania obrazków.

Daje to olbrzymie możliwości kreatywnej zabawy i rozwijania wyobraźni dzieci, może być również dobrym wstępem do nauki kolorów, kształtów, cyfr i liter.

Stworzone przez dziecko prace zapisywane są w obrębie aplikacji.

Powstała ona z myślą o bezpieczeństwie dzieci, nie zawiera bannerów reklamowych, a dostęp do wszystkich linków zewnętrznych chroniony jest równaniem matematycznym.

NAZWA PRODUCENTA: Jump App

KATEGORIA W APP STORE: Education

LINK DO POLSKIEGO APP STORE: https://itunes.apple.com/pl/app/id698092635?mt=8&affId=1860684

CENA: 2,69 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o