iMagazine

Bambo – polskie aplikacje w App Store

11/12/2013, 09:31 · · · 0

Icon@2xBambo to aplikacja edukacyjna stworzona specjalnie z myslą o polskich dzieciach.

Nauczy ona waszego malca liczyć, odejmować, rozpoznawać cyfry i formy geometrzczne i pomoże też w koncentracji i ulepszaniu pamięci poprzez wbudowaną grę pamięciową z numerami Memo.

W tej aplikacji nie znajdzeicie żadnych niepożadanych reklam dzięki czemu wasze dziecko będzie bezpiecznie się bawić.

Zobacz jak szybko twój malec uczy się matematyki poprzez grę w łapanie ryb i jedzenie bananów razem z Murzynkiem Bambo i jego sympatyczną małpką.

Producent: Aneta Karbowiak
Kategoria: Education
Apple Store https://itunes.apple.com/pl/app/bambo/id747864419?mt=8
Cena: 0,89€

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK