iMagazine

Dwupasmowy adapter sieci od TP-LINK

11/12/2013, 18:30 · · · 0

Coraz więcej urządzeń multimedialnych wyposażonych jest w kartę sieciową, jednak nie zawsze mamy w pobliżu gniazdko, żeby podłączyć je do internetu. TP-LINK wprowadził do oferty urządzenie, które rozwiązuje ten problem.

Adapter TP-LINK TL-WA890EA to niewielkie urządzenie, wyposażone w cztery porty Ethernet. Posiada wbudowany moduł sieciowy, działający zarówno na częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5 GHz, w standardach 802.11a/b/g/n. Generowana sieć może być zabezpieczona szyfrowaniem WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK. Do zasilania służy gniazdo micro USB. Urządzenie wykorzystuje funkcję WPS do szybkiej konfiguracji, o ile tylko pozostałe sprzęty sieciowe ją obsługują.

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży w cenie 229 zł.

Źródło: informacje prasowe


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK