iMagazine

Yamaha NX-P100 – plenerowa propozycja

17/12/2013, 15:10 · · · 0

Yamaha NX-P100 - plenerowa propozycja

Zima jeszcze w pełni, ale Yamaha już prezentuje typowo plenerową propozycję – bezprzewodowy, przenośny system głośnikowy Yamaha NX-P100. NX-P100 to dość mała (wymiary: 172 x 60 x 54 mm waga: 500 g) propozycja dla osób szukających przenośnego głośnika do którego muzykę możemy przesyłać za pomocą Bluetooth . Oczywiście ma on wbudowaną baterię, która oprócz zasilania głośnika umożliwia też ładowanie baterii np iPhone’a.

W konstrukcji nowego przenośnego systemu głośnikowego projektanci wykorzystali silikonowe osłony, które zostały naciągnięte na metalową ramę i pokrywają panele boczne oraz górny i dolny. Dzięki temu całość jest wystarczająco szczelna, a najnowsza Yamaha spełnia wymagania normy IPX-4 i jest odporna na zachlapania. NX-P100 wyróżnia się przy tym łatwością obsługi i elastycznością współpracy z różnego rodzaju odtwarzaczami muzyki. Dzięki zastosowanej technologii Bluetooth aptX do systemu głośnikowego można podłączyć iPhone’a, iPada lub inne urządzenie kompatybilne z tą technologią i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Jeszcze łatwiej wygląda to w przypadku urządzeń kompatybilnych z technologią NFC – wystarczy przyłożyć je do NX-P100, a oba modele zsynchronizują się automatycznie.

Przenośny system głośnikowy NX-P100 niebawem pojawi się w sprzedaży i będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i jasnozielonej. Niezależnie od wybranego wariantu poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 899 zł. Pełny test głośnika znajdziecie w kolejnym numerze iMagazine. 


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK