iMagazine

Pierwsze wrażenia: Bluelounge Sanctuary 4

22/12/2013, 18:13 · · · 0

Posiadanie kilku urządzeń przenośnych wiąże się zazwyczaj z kablami prowadzącymi do różnych ładowarek. Sprytne pudełko od Bluelounge pozwala poskromić ten bałagan.

Bluelounge Sanctuary 4 to uniwersalna ładowarka, która może zasilać do czterech urządzeń jednocześnie. Posiada cztery porty USB, w tym dwa, które przeznaczone są dla sprzętu wymagającego więcej energii (na przykład dla tabletów). Przewody wyprowadzone są z dolnej krawędzi obudowy do wnętrza pojemnika, więc nie plączą się ani nie wystają poza obudowę akcesorium.

bls41

Na górze znalazła się regulowana podstawka, dzięki której ustawimy pionowo tablet lub inne urządzenie. Posiada też oddzielne doprowadzenie kabla. Wnętrze zostało pokryte sztywną gumą, która nie tylko nie pozwala zsunąć się elektronice w dół, ale też zapobiega przed porysowaniem.

Sanctuary 4 dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Kosztuje 349 zł.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK