iMagazine

Wyświetlanie zakładek plików PDF w Podglądzie

07/01/2014, 19:35 · · · 0

Pliki PDF mogą posiadać zakładki, pomagające w nawigacji po dokumencie. W Mavericks nie są one domyślnie widoczne w Podglądzie, ale łatwo można to zmienić.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Na początku otwieramy w systemowej aplikacji Podgląd plik PDF z zakładkami. Następnie na pasku statusu odnajdujemy pozycję Widok i rozwijamy menu. Na liście odnajdujemy pozycję Zakładki – po zaznaczeniu jej pasek zakładek pojawi się po lewej stronie okna podglądu. Ewentualnie można skorzystać z kombinacji przycisków ++5.

1

Źródło: Cult of Mac


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK