iMagazine

Board Games Arena – polskie aplikacje w App Store

17/01/2014, 10:45 · · · 0

iconNowoczesna interaktywna aplikacja od Hydra Softworks pozwalająca odkryć gry planszowe na nowo. Board Games Arena to zestaw trzech różnych gier planszowych obsługujących elektroniczną kostkę DICE+ – obowiązkowe „must have” dla osób podążający za nowinkami technologicznymi.

Odmienne tematyki plansz nie pozwalają się nudzić graczom, którzy mogą na przemian wybierać czy chcą zostać poszukiwaczami skarbów wśród ruin starożytnych Majów, pogromcami potworów w mrocznych lochach czy też zagrać tradycyjną grę węże i drabiny w nowej dyskotekowej scenerii.

Dzięki wirtualnej kostce, w grę mogą zagrać również osoby nieposiadające DICE+.

Producent: Hydra Softworks – Kamil Powałowski
Kategoria: Games
Link: https://itunes.apple.com/pl/app/board-games-arena/id770139900?mt=8
Cena: 1,79 €

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK