iMagazine

Szybsze przewijanie aplikacji w multitaskingu

02/02/2014, 20:11 · · · 0

W iOS 7 wprowadzono nowy podgląd aplikacji działających w tle. Oferuje on dwie szybkości przewijania listy znajdujących się tam programów.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Podgląd aplikacji działających w tle wywołujemy poprzez dwukrotne wciśnięcie przycisku Home (pod ekranem) na dowolnym urządzeniu mobilnym z iOS. Wyświetlone są w nim wszystkie aplikacje, które ostatnio uruchamialiśmy. Przewijanie ich listy odbywa się w poziomie, w zależności od miejsca, w którym przesuwamy palec, zawartość przesuwana jest z różną prędkością.

1

Podczas przesuwania palcem po podglądzie aplikacji przewijanie odbywa się wolno. Aby je przyspieszyć, wystarczy wykonywać gest niżej, na ikonach programów.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK