iMagazine

FuccoAR – polskie aplikacje w App Store

10/02/2014, 22:21 · · · 0

Logo_FuccoARFuccoAR to aplikacja pozwalająca zobaczyć przedmiot przed wytworzeniem go za pomocą druku trójwymiarowego. W celu pokazania przedmiotu aplikacja używa rozszerzonej rzeczywistości – nowoczesnej technologii, za pomocą której przyszły przedmiot jest wyświetlany na ekranie telefonu nad specjalnie dobranym markerem – dzięki temu można przesuwając telefon dokładnie obejrzeć projekt przedmiotu z każdej strony jeszcze przed zamówieniem go.

Instrukcja użycia:

  • Pobierz znacznik danego przedmiotu ze strony www.fuccodesign.pl/markery
  • Wydrukuj go lub wyświetl na ekranie innego urządzenia.
  • Włącz aplikację Fucco AR i naprowadź kamerę na wydrukowany lub wyświetlony znacznik, a przedmiot pojawi się na ekranie!
  • (Opcjonalnie) zrób zdjęcie z wyświetlanym przedmiotem i udostępnij na Facebooku!
  • (Opcjonalnie) jeżeli dany przedmiot Ci się podoba, zamów jego wydrukowaną wersję na www.fuccodesign.pl – dla użytkowników aplikacji 10% zniżki!

Uwaga:

  • aplikacja do działania wymaga urządzenia z kamerą.

Nazwa producenta: Przemysław Wrzesinski
Kategoria w AppStore: Catalogs
Link: https://itunes.apple.com/pl/app/fucco-ar/id789302545?mt=8#
Cena: FREE

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK