iMagazine

Powiadomienia Push na stronie iMagazine

10/02/2014, 22:35 · · · 0

Uruchomiliśmy na naszej stronie powiadomienia Push. Działają one tylko w przeglądarce Safari i systemie OSX. Jeśli chcecie być na bieżąco i wiedzieć jak coś nowego zostanie u nas opublikowane, to ta forma jest najszybsza – szybsza od RSS, Facebooka czy Twittera.

Oczywiście nie musicie tego włączać, a jeśli włączycie to w każdym momencie możecie wyłączyć uruchamiając Preferencje Safari -> Powiadomienia. Tam wystarczy zaznaczyć „Odrzuć”.

Zrzut ekranu 2014-02-10 22.27.47


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK