iMagazine

Say&Go Elements – polskie aplikacje w App Store

11/02/2014, 08:52 · · · 0

ikonaNazywam się Dawid Pietrala i jestem deweloperem-hobbystą. W sierpniu zeszłego roku opublikowałem aplikację Say&Go – quick voice notes with reminders and instant sharing. Aplikacja pozwala na nagrywanie krótkich notatek (do 75 sekund), ustawianie ich jako przypomnień i automatyczny upload do Dropboksa, Evernote’a oraz na wybraną skrzynkę e-mail.

Ciekawą funkcją aplikacji jest to, że uruchamia ona nagrywanie natychmiast po otwarciu aplikacji. Nagranie również automatycznie się wyłączy kiedy minie limit czasu. Dzięki temu, nagranie i upload pliku można wykonać przy pomocy jednego tapnięcia – wystarczy włączyć aplikację i zacząć mówić. Reszta wykona się sama. Jest to idealne narzędzie do krótkich notatek np. w samochodzie lub generalnie w pośpiechu kiedy nie chcemy bawić się przyciskami.

W dniu 30 stycznia 2014 została opublikowana wersję freemium Say&Go, którą nazwałem Say&Go Elements. Aplikacja pozwala na wszystko co zawiera funkcjonalność Say&Go. Elementem płatnym jest automatyczny i szybki upload natychmiast po nagraniu (za darmo użytkownik może wykonać 5 takich uploadów). Użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z appki bez płatności, jednakże upload będzie trochę mniej wygodny (trzeba wejść do listy nagrań i wrzucać pliki pojedynczo).

Twórca: Dawid Pietrala

Kategoria w AppStore: Business

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/say-go-elements-quick-voice/id769562104?mt=8

Cena: darmowa + 0.89EUR za usunięcie limitu dla szybkiego wrzucania dla każdej z usług (Dropbox, Evernote, e-mail)

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o