iMagazine

Pierwsze wrażenia: LUXA2 Groovy

13/02/2014, 18:28 · · · 0

Do redakcji trafił kolejny, niewielki głośnik bezprzewodowy. Mimo tego, że producent nie jest szczególnie znany, urządzenie wydaje się naprawdę świetne. I to z kilku powodów.

Głośnik wygląda doskonale. Obudowę wykonano ze szczotkowanego aluminium, a pasek do przenoszenia – z naturalnej skóry. Jego kształty przywodzą mi na myśl Beolit 12 od Bang & Olufsen, niektóre elementy przypominają też design Loewe. To naprawdę dobre wzorce do naśladowania. Jednocześnie wymiary urządzenia są bardzo kompaktowe – bez trudu powinno zmieścić się w niewielkiej torbie czy kieszeni plecaka. Ponadto waży niewiele ponad pół kilograma.

LUXA2Groovy2

Groovy wyposażony został w Bluetooth w standardzie 2.1, wyposażony jest też w gniazdo mini Jack. Do ładowania wykorzystywany jest port micro USB. Bateria jest niewymienna, producent deklaruje do 12 godzin pracy. Głośnik może służyć nie tylko do słuchania muzyki, ale również jako zestaw głośnomówiący, a to za sprawą wbudowanego mikrofonu. Przyciski na obudowie umożliwiają zarówno sterowanie odtwarzaniem, jak i odbieranie i kończenie połączeń.

Test LUXA2 Groovy będziecie mogli przeczytać już w kwietniowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK