iMagazine

Szybkie przeglądanie wysłanych wiadomości

20/02/2014, 18:30 · · · 0

Za pomocą aplikacji Wiadomości wysyłam wiele przydatnych linków. Mogę je bardzo szybko przeglądać za pomocą skrótów klawiszowych, znanych z Terminala.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Po uruchomieniu aplikacji Wiadomości na OS X przechodzimy do konwersacji, w której chcemy przejrzeć wysłane wiadomości. Klikamy w pole wpisywania tekstu, a następnie wciskamy kombinację przycisków Option+, by wywołać ostatnią wysłaną rzecz.

1

Kolejne naciśnięcia przycisku Option wraz z jednym z klawiszy strzałek powoduje przechodzenie pomiędzy wysłanymi rzeczami. W ten sposób można wywołać nie tylko tekst, ale również zdjęcia i filmy, wysłane za pośrednictwem komunikatora.

Źródło: Macworld


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK