iMagazine

Nowa wersja TP-LINK TL-WR1043ND

28/02/2014, 23:10 · · · 0

W ofercie TP-LINK pojawiła się uaktualniona wersja jednego z najpopularniejszych urządzeń tej firmy – router TL-WR1043ND.

Nowa odsłona tego urządzenia, to nowy wygląd zgodny z aktualną stylistyką marki. Oczywiście nie to jest najważniejszą zmianą.

Tę wersję wyposażono w dodatkowy tryb Speed Boost, który zapewnia jeszcze szybsze transfery danych w sieci bezprzewodowej. Dzięki zastosowaniu sprzętowego kontrolera NAT możliwe jest jeszcze sprawniejsze zarządzanie oraz wzrost wydajności przepustowości między WAN i LAN. Z kolei nowe, mocniejsze anteny zapewniają lepszy zasięg i stabilność połączenia.

Dodatkowo router został wyposażony w przyciski służące do nawiązywania szyfrowanego połączenia (WPS), wyłączenia sieci Wi-Fi oraz resetowania urządzenia.

Więcej informacji na temat tego routera możecie znaleźć na oficjalnej stronie produktu → TP-LINK TL-WR1043ND.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK