iMagazine

Zmiana pseudonimu w Game Center

04/03/2014, 18:37 · · · 0

W Game Center każdy z graczy widnieje pod określonym pseudonimem. W prosty sposób można zmienić go nie tylko z poziomu OS X, ale również bezpośrednio z iOS.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zaczynamy od wejścia do Ustawień, a następnie odnalezienia menu Game Center. Teraz wybieramy pole z naszym pseudonimem – znajduje się ono w sekcji Profil Game Center.

1

Wpisujemy hasło i zatwierdzamy, po czym przechodzimy do okna edycji profilu. Można zmienić w nim naszą widoczność w Game Center oraz przypisany do konta pseudonim.

2 

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK