iMagazine

Navigation Trends for Drivers już 27 marca w Warszawie

18/03/2014, 09:11 · · · 0

Już 27 marca 2014 roku w warszawskim centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kolejna edycja największej konferencji w branży usług lokalizacyjno-nawigacyjnych Navigation Trends.

Tym razem wydarzenie dedykowane jest branży motoryzacyjnej, stąd tytuł Navigation Trends for Drivers.

iMagazine jest patronem medialnym tego wydarzenia – będziemy prowadzić nasz panel dyskusyjny. Zapraszamy!

Całodzienne spotkanie będzie obfite w kilka premier dotyczących polskiego rynku usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych, a także podczas niego, każdy z uczestników będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności jako kierowcy, na profesjonalnych symulatorach jazdy pod czujnym okiem instruktorów.

Ponadto, podczas wydarzenia dowiedzieć się będzie można o rozwiązaniach ostrzegających o fotoradarach i miejscach kontroli policji, a także o technologiach oferowanych przez producentów samochodów. Pod hasłem “Samochód to kolejne akcesorium do smartphone`a” kryje się temat panelu tematycznego, który poprowadzą redaktorzy iMagazine. Wśród panelistów zobaczymy dziennikarza Auto Świat, przedstawicieli producentów samochodów oraz sprzętu car-audio.

Na konferencji nie zabraknie też tematów związanych z nawigacją samochodową, monitoringiem flot, ich bezpieczeństwem czy jakże ostatnio popularnym zagadnieniem eco-drivingu. Michał Baranowski opowie o inteligentnym samochodzie, wyposażonym w takie systemy jak Mobileye, rozwiązania Parrot czy Inteligentny System Ratunkowy oferowany przez Keratronik. Zaś Konrad Telakowiec z Navmax przedstawi trendy światowe na rynku nawigacji.

Niespodzianką dla wszystkich będzie prezentacja nowej platformy lokalizacyjnej firmy Imagis. W zasadzie będzie to premiera tego rozwiązania na polskim rynku.

Na zakończenie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych produktów i usług. Lokalizatorami roku zostaną nagrodzone firmy, wybrane w tym roku przez dwie redakcje: lokalizacja.info i Auto Świat.

Koszt uczestnictwa to 99PLN.

Rejestracja na stronie konferencji:
http://navigationtrends.pl

Program konferencji znajdziecie tutaj:
http://www.navigationtrends.pl/pl/program.html

Polecamy i serdecznie zapraszamy!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK