iMagazine

Pierwsze wrażenia – słuchawki Griffin Woodtones

18/03/2014, 22:05 · · · 0

Lubię drewno. Mój tato jest stolarzem, więc w zasadzie od urodzenia mam do czynienia z tym materiałem i zawsze mi się dobrze kojarzył. Dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy w kolejnej paczce sprzętu do testów znalazłem słuchawki z drewnianymi elementami – Griffin Woodtones.

Są to nauszne słuchawki wykończone w moim przypadku drewnem z orzecha włoskiego. Dostępne są również jeszcze dwie opcje: buk i sapele. Obicie wokół uszu wykonane zostało z bardzo miękkiej, ekologicznej skórki, środek zaś wyłożony został gąbką. Całość kryje pod sobą głośniki o średnicy 50 mm.

Słuchawki wyposażone są w dość długi, odpinany kabel, który posiada wbudowany mikrofon z przyciskiem umożliwiającym zmianę, wstrzymanie lub wznowienie utworów, bądź wywołanie Siri, jeśli podłączymy się do iUrządzenia.

Więcej na temat słuchawek przeczytacie oczywiście w kolejnym numerze iMagazine, ale już teraz mogę napisać, że są to najwygodniejsze słuchawki nauszne, z jakimi do tej pory się spotkałem.

Jeśli mielibyście jakieś pytania, bądź sugestie dotyczące testu tych słuchawek, to nie zapomnijcie się nimi podzielić w komentarzach.

Słuchawki Griffin Woodtones dostępne są m.in. w sklepie FORCETOP → link w cenie 389 zł.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK