iMagazine

Wyłączenie powiadomień o aktualizacjach z Mac App Store

29/03/2014, 19:17 · · · 0

OS X informuje użytkownika o dostępnych aktualizacjach oprogramowania. Jeżeli nie chcemy korzystać z najnowszej wersji oprogramowania, możemy wyłączyć powiadomienia o ich aktualizacji.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Jeżeli chcecie permanentnie wyłączyć powiadomienia, a tym samym zrezygnować ze sprawdzania dostępności uaktualnień, możecie to zrobić z poziomu Preferencji systemowych. Odnajdujemy w nich menu App Store, a następnie odznaczamy opcję Sprawdzaj automatycznie dostępność uaktualnień.

2

Od teraz dostępność aktualizacji nie będzie sprawdzana, żeby je zainstalować, należy wejść do App Store, a następnie przejść do zakładki Updates.

1


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK