iMagazine

Nowe reklamy od Apple

05/06/2014, 08:05 · · · 0

Dziś rano moja skrzynka została niemal zaspamowana wiadomościami z tego samego źródła – YouTube. Okazało się, że Apple wypuściło po prostu kilka nowych reklam. W rozwinięciu wpisu będziecie mogli zapoznać się z każdą z nich.

iPhone 5s – Strength

Po pierwsze, mamy nową reklamę przedstawiającą iPhone’a 5s w roli narzędzia pomocnego w utrzymaniu zdrowej kondycji ciała na różne sposoby.


Kolejne reklamy z serii Your Verse przedstawiają nam poznanych już wcześniej bohaterów – pierwszym jest Esa-Pekka Salonen – dyrygent i kompozytor, a drugą Chérie King – niesłysząca podróżniczka. Oboje prezentują wykorzystanie swoich iPadów w celu osiągnięcia swoich celów i pasji.

Chérie on her love of traveling

Chérie on exploring a new place

Esa-Pekka on inspiration

Esa-Pekka on classical music

Esa-Pekka on composing


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK