iMagazine

Konferencja Adobe już 18 czerwca

09/06/2014, 21:47 · · · 0

Już 18 czerwca będziemy się mogli dowiedzieć, jakie plany ma Adobe na najbliższą przyszłość.

Wspomnianego dnia (będzie to środa) o godzinie 19 naszego czasu rozpocznie się transmisja na żywo z eventu Adobe, na której dowiemy się, czego możemy oczekiwać po najbliższych miesiącach jeśli chodzi zarówno o software, jak i hardware tej firmy. Na razie wiadomo niewiele, ale na podsycenie technologicznego apetytu Adobe przygotowało krótki materiał wideo:

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zarejestrowania się na stronie creativecloud.adobeevents.com/ccnext/, dzięki czemu tuż przed rozpoczęciem otrzymacie również dodatkowe przypomnienie.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK