iMagazine

Promocja na iPhone’y 5s w Play

27/06/2014, 11:37 · · · 3

Jeśli w ten weekend planowaliście zakup iPhone’a, warto skierować swojego kroki do salonu Play. Operator przygotował specjalną ofertę na ten telefon, obniżając ceny o nawet 670 złotych!

Zasada jest prosta: każdą wersję iPhone’a 5s kupujemy po cenie podstawowego modelu z 16 GB pamięci. Na zniżkę załapią się tylko klienci indywidualni, niezależenie od tego czy kupują nową ofertę, czy przedłużają obecną umowę. Warunkiem jest podpisanie umowy na taryfę Formuła 4.0 iPhone III lub Formuły iPhone z Internetem za minimum 129 złotych.

Oficjalny cennik:

Screen Shot 2014-06-27 at 11.36.36

Warto zauważyć, że kupowanie iPhone’a z 16 GB pamięci to powoli coraz mniej opłacalna inwestycja – gry i aplikacje ważą coraz więcej, podobnie jak zdjęcia, a aktualizacje systemu przez OTA wymagają naprawdę dużo wolnego miejsca. Liczba telefonów w promocji jest ograniczona, a na zakup jest czas od piątku (27.06) do niedzieli (29.06). Można wybrać każdy kanał dystrybucji.

Źródło: Play


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK