iMagazine

Foursquare teraz również na iPadzie

15/12/2014, 20:10 · · · 0

Foursquare to świetna aplikacja, której używam do znajdowania lokali w okolicy. Od dziś dostępna jest ona nie tylko w wersji na iPhone’a, ale również na iPada.

Foursquare na iPadzie oferuje dokładnie te same funkcje, co na iPhone’ie, jednak z uwagi na dużo większą przestrzeń pokazuje znacznie więcej informacji. Interfejs dzieli też ekran na dwie kolumny, jeżeli na przykład szukamy miejsc na mapie. Po lewej wyświetlana jest wtedy ich lista, natomiast po prawej pojawia się ich lokalizacja. Program nie zawsze dobrze wykorzystuje przestrzeń, co szczególnie rzuca się w oczy podczas wyświetlania list w widoku poziomym. Doskonale prezentuje się z kolei strona z recenzjami użytkownika – składa się z kafelków, przypominających nieco interfejs aplikacji Pocket.

Foursquare jest dostępny bezpłatnie w App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/foursquare-find-restaurants/id306934924?mt=8&at=11lHMT


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK