iMagazine

„Zacznij tworzyć” – Apple promuje kreatywność

02/01/2015, 12:02 · · · 0

Przy okazji premiery każdego produktu Apple pokazuje, jak można go wykorzystać w codziennym życiu. Wczoraj wystartowała kampania „Zacznij tworzyć”, której celem jest pokazanie kreatywnych zastosowań urządzeń firmy.

W nowej kampanii promocyjnej wykorzystano wyłącznie dzieła, które zostały stworzone wyłącznie za pomocą urządzeń Apple oraz działających na nich aplikacji. Przy okazji każdy obraz, film czy fotografia powiązane są z konkretną aplikacją lub funkcją urządzenia. Wśród prac znalazło się więc zdjęcie lodowca wykonane iPhone’em za pomocą trybu panoramicznego, a następnie edytowane w VSCO Cam, obrazy namalowane na iPadzie w aplikacji Brushes oraz film nagrany smartfonem Apple, a następnie zmontowany na nim w iMovie.

Kampania jest dowodem na to, że nawet urządzenia, które nie są wyspecjalizowane w kierunku fotografii czy rysunku, mogą stanowić doskonałe narzędzie w rękach artysty. Ponadto to oczywiście świetna reklama, zarówno produktów, jak i aplikacji (w tym tych od firm trzecich). Strona kampanii „Zacznij tworzyć” dostępna jest pod adresem http://www.apple.com/pl/start-something-new/.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK