iMagazine

Najnowsza beta iOS zdradza nowe szczegóły dotyczące Apple Watch

12/01/2015, 22:26 · · · 0

Developerzy iOS od jakiegoś czasu mają dostęp do kolejny bet kolejnej wersji systemu, 8.2. Dzisiaj Apple wydało czwartą odsłonę testowej wersji oprogramowania, która jest o tyle ciekawa, że uchyla rąbka tajemnicy jaką jest Apple Watch.

Wchodząc w Ustawienia iOS 8.2 beta 4 można zobaczyć, że pod listą dostępnych urządzeń widnieje napis:

To pair an Apple Watch with your iPhone, go to the Apple Watch app. / Aby sparować Apple Watch z iPhone’em udaj się do aplikacji Apple Watch.

img_2153

Jak donoszą osoby testujące oprogramowanie, link na ten moment nie działa. Potwierdza on jednak, że do korzystania z Apple Watch będzie wymagana osobna aplikacja oraz najnowsza wersja iOS na pokładzie iPhone’a 5 lub nowszego (czyli 5, 5c, 5s, 6 oraz 6 Plus). Na ten moment nie wiemy jednak czy program będzie domyślnie instalowany z iOS 8.2 – jak ostatnio Apple ma w zwyczaju robić – czy może będzie trzeba go pobrać z App Store.

Niemniej, premiera Apple Watch zbliża się wielkimi krokami. Najwięcej mówi się o marcu, czyli za jakieś dwa miesiące. Wtedy też powinniśmy dostać finalną wersję iOS 8.2, która poza wsparciem dla zegarka nie zdaje się wnosić jakiś szczególnych usprawnień.

Coraz więcej mówi się również o nadchodzącej mniejszej aktualizacji do iOS 8.1.3. Podobno mamy ją dostać w środę, a największą zmianą będzie załatanie luki pozwalającej na Jailbreak urządzeń.

Źródło: 9to5mac


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK