iMagazine

Automatyczne włączanie trybu głośnomówiącego

25/01/2015, 20:12 · · · 4

Aby włączyć tryb głośnomówiący w iPhone’ie, należy dotknąć stosownej ikony po odebraniu rozmowy. W sytuacji, gdy tryb ten jest często wykorzystywany, można uruchomić automatyczne przełączanie do niego podczas każdego połączenia.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

W celu automatycznego włączania trybu głośnomówiącego podczas rozmowy należy udać się do Ustawień, a następnie do menu Ogólne/Dostępność. Następnie w sekcji Interakcja wybieramy pozycję Odb. audio połączeń.

1

W wyświetlonym menu dostępne są trzy pozycje – domyślnie telefon znajduje się w trybie automatycznym, co oznacza, że rozmowy przekierowywane są w zależności od tego, z którego źródła dźwięku aktualnie korzystamy. Kolejne pozycje, czyli zestaw słuchawkowy oraz głośnik, wymuszają użycie danego źródła – można wykorzystać to nie tylko do wymuszenia trybu głośnomówiącego, ale też do przekierowania rozmów do zestawu Bluetooth.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK