iMagazine

Gry i programy z App Store 08/2014

10/02/2015, 08:00 · · · 0

AirBrowser

airbrowserPrzeglądanie internetu na ekranie TV to od dawna kusząca możliwość. Niestety wpisywanie adresu za pomocą pilota i potem nawigowanie za jego pomocą na stronie to już nic przyjemnego. Jednak jeśli mamy Apple TV podłączone do TV to za pomocą aplikacji AirBrowser możemy sobie to wszystko bardzo ułatwić. Aplikacja działa na zasadzie AirPlay Mirroring, czyli uruchamiany taką funkcję na naszym iPhone lub iPadzie i przesyłamy obraz z tej aplikacji na TV. Obraz jest jednak przesyłany w pełnej rozdzielczości telewizora i dzięki temu możemy w bardzo wygodny sposób przeglądać swoje ulubione strony. Urządzenie z iOS służy w tym przypadku jako swojego rodzaju, bardzo wygodny pilot do internetu. Teraz trzeba sobie tylko zadać pytanie czy przeglądnie internetu na TV to jest coś czego potrzebujemy. Ja na razie nie potrzebuję, ale kto wie czy w przyszłości się to nie zmieni.

Cena: 4,49 Euro

Tinker – Tweak Your Productivity

thickerNie jestem osobą specjalnie produktywną, często marnuje swój czas nie mogąc skupić się na wykonywanym zadaniu. Dlatego potrzebuję aplikacji które mi w tym pomogą. Ostatnio najbardziej pomaga mi Tinker – Tweak Your Productivity. Aplikacja ma bardzo prosty interfejs i to jest właśnie jej siłą. Tworzymy sobie zadanie rozciągając kółko palcami po ekranie i dodajmy mu nazwę i czas trwania, to w zasadzie wszystko. Od tej pory czas leci i widzimy to poprzez zapełnianie się kółka na ekranie. Aplikacja dba o to aby na ten czas wyłączyć wygaszacz ekranu. My zaś mamy ułatwione zadanie skupienia się na konkretnych rzeczach przez zadany czas. Zadań możemy oczywiście tworzyć kilka na raz i zarządzać nimi pauzując je i ponownie wznawiając. Okazuje się nagle, że 15 minut wytężonej pracy to dużo więcej niż godzina przerywana sprawdzaniem co słychać na Facebooku. Zdecydowanie polecam.

Cena: 0,89 Euro

Health Mate

withing healt mateTa aplikacja to produkt firmy WiThings czyli tej od wag i innych gadżetów monitorujących nasze życie. Kilka testów ich produktów znajdziecie w iMagazine. Firmę zawsze ceniłem za świetne towar oraz dobre podejście do klienta. Nie inaczej jest w przypadku tej aplikacji. Klient który kupił ich produkt nie jest zostawiany sam sobie po zakupie tylko może liczyć na wsparcie producenta. Aktualna wersja aplikacji oprócz wspierania akcesoriów przez nich produkowanych dodaje coś ekstra. Tym razem jest to możliwość zmierzenia tętna. Do pomiaru aplikacja wykorzystuje tylną kamerę naszego iPhone’a, przykładamy tam palec, a aplikacja za pomocą sobie tylko znanych pomiarów podaje nasze tętno. Pewnie można się przyczepić do dokładności pomiarów, ale jak na mojej „oko” do pomiarów na siłowni wystarczy to w zupełności. Dlatego polecam i aplikację i wszystkie produkty firmy.

Cena: 0,00 Euro

0

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o