iMagazine

Wyłączenie menu Ulubione w pasku adresu Safari dla OS X

10/02/2015, 09:42 · · · 0

Przy aktualizacji do Yosemite Apple gruntownie odświeżyło Safari. Przeglądarka, oprócz nowego wyglądu, dostała garść udogodnień, w tym menu Ulubione, które widzimy po kliknięciu w pasek adresu. Niektórym może ono jednak zawadzać. Na szczęście można je łatwo wyłączyć.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby wyłączyć wspomniane menu należy w Safari udać się do Preferencji (najwygodniej to zrobić klikając CMD + , lub klikając na Safari na Menu Bar i wybierając z listy Preferencje), następnie przejść do sekcji Szukaj i odznaczyć opcję „Pokaż ulubione”.

Screen_Shot_2015-02-10_at_00_44_48

Gotowe. Po wykonaniu tej prostej czynności można zamknąć okno, a pojawiające się menu nie będzie więcej rozpraszało.

Źródło: The Mac Observer


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK