iMagazine

Czas na kino (41) – 2015/02/13

13/02/2015, 17:00 · · · 0

W ten weekend zapowiada się naprawdę nieźle. Przynajmniej jeśli chodzi o kino rozrywkowe. Według mnie warto się wybrać na przynajmniej jeden z poniższych filmów.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Jedna z najbardziej wyczekiwanych i gorących premier tego roku – przynajmniej jak na razie. Premiera na weekend walentynkowy i w większości kin już brak biletów.
Ekranizacja głośniej powieści, w której zwykła dziewczyna poznaje bogatego playboya i rozpoczyna z nim romans. Mężczyzna pokaże jej świat nie tylko wielkich pieniędzy, ale również nietypowych zabaw erotycznych.
Nie mam co do filmu żadnych oczekiwań, zwłaszcza że recenzje nie są zbyt pochlebne, ale i tak zobaczę. Też idźcie.

Tajemnice lasu

Najnowsza produkcja ze studia Disneya. Baśniowa historia, która łączy w sobie motywy z rozmaitych, dobrze znanych nam bajek. Świetna obsad, plus efekty specjalne do których Disney zdążył nas już przyzwyczaić na pewno zapewnią dobrą rozrywkę.

Kingsman: Tajne służby

Przyznam, że jak obejrzałem po raz pierwszy zwiastun tego filmu to nie byłem do niego przekonany. Z czasem jednak stwierdziłem, że może to być naprawdę dobre kino akcji, z dawką niezłego humoru, w dodatku ze znakomitą obsadą. Zobaczcie z resztą zwiastun, bo według mnie może to być świetna propozycja na weekend.

Zapraszam wszystkich do kin i dawajcie znać co zobaczyliście.


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK