iMagazine

Promocja Samsunga i VOD Chili

15/02/2015, 09:46 · · · 0

VOD Chili i Samsung przygotowały promocję dla swoich klientów – trwa od 10 lutego do 10 kwietnia br. Jeśli w tym okresie kupicie telewizor Samsung Smart TV lub tablet Galaxy Tab S to otrzymacie dostęp do 52 filmów z oferty Chili, w tym do Życie Pi, Genezy Planety Małp, Czarnego Łabędzia i wiele więcej.

Aplikacja Chili dla Smart TV jest też już obecna na telewizorach Panasonic Smart TV, które w Polsce również cieszą się sporą popularnością. Więcej o Chili przeczytacie tutaj – dostępny jest też w formie aplikacji na iPady, iPhone’y, Androidy i inne systemy operacyjne. Nadal czekam na PS4 – z tego co się dowiedziałem to proces certyfikacji nadal się na zakończył.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK