iMagazine

Aktualizacja Calcbot na iOS

19/02/2015, 22:43 · · · 0

Ekipa Tapbots nie pracuje wolno, tylko dokładnie (a przynajmniej tak lepiej brzmi). Dziś, po ponad roku od premiery iOS 7, które wprowadziło w systemie nowy interfejs, kolejna aplikacja tego dewelopera została do niego dostosowana.

Nowy Calcbot dostępny jest jako bezpłatna aktualizacja dla osób, które posiadają wcześniejszą wersję programu. To więc nieco inna polityka, niż w przypadku Tweetbota, jednak tam autorzy mogli zdecydować się na taki krok ze względu na ograniczoną pulę tokenów. Wracając jednak do Calcbota – to nic innego, jak kalkulator, ale rozbudowany i z przydatnymi funkcjami.

calcbot1

Jedną z największych zalet aplikacji jest „taśma” z wynikami działań. Nawet po wymazaniu ekranu możemy wrócić do starych obliczeń. Ponadto nowa wersja programu posiada zaimplementowany konwerter jednostek (który odblokowujemy przez płatność wewnątrz aplikacji), zaokrąglanie walut, oznaczanie ulubionych działań oraz synchronizację przez iCloud. Oprócz zwykłego interfejsu posiada też tryb naukowy.

Aplikacja pojawiła się zarówno na iPhone’ach, jak i na iPadach. Możecie pobrać ją bezpłatnie tutaj.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK