iMagazine

Czas na kino (43) – 2015/02/27

27/02/2015, 17:00 · · · 0

Krótka piłka – idziecie na coś do kina w tym tygodniu? Jeśli nie wiecie na co, to postaram się Wam pomóc.

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Dawno nie było Asteriksa w kinie. Tym razem jednak nie dostaniemy filmu aktorskiego, a animację. Niestety, już nie tradycyjną rysowaną, a komputerową ale wiadomo, że twórcy chcą głównie trafić do młodszych widzów, a nie do starych fanów jak ja. Z sentymentu do postaci na pewno zobaczę. Jeśli poziom humoru będzie choć trochę podobny do tego z wcześniejszych filmów, to szykuje się świetna rozrywka.

Disco Polo

Film o Disco Polo? Z początku byłem na „nie”, ale później stwierdziłem, że to może być naprawdę coś, co chciałbym zobaczyć. Dodatkowo w filmie zobaczymy Dawida Ogrodnika, Piotr Głowacki czy Tomasza Kota. Dla mnie to dobre nazwiska, dlatego jestem filmu jeszcze bardziej ciekaw. Zobaczymy.

Co robimy w ukryciu

Bez zbędnych opisów: mockument o wampirach, które przygotowują się do corocznego zjazdu potworów. Widziałem film kilka miesięcy temu na jednym z festiwali. Sala na ponad 700 osób i każdy płakał ze śmiechu. Niech to będzie dla Was wystarczająca rekomendacja.

Dwa dni, jedna noc

Marion Cotillard – więcej nie muszę pisać. Ta kobieta jest niesamowita i w tym filmie to udowadnia.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK