iMagazine

Czas na kino (44) – 2015/03/06

06/03/2015, 16:59 · · · 0

Wiosna coraz bliżej, ale póki jeszcze pogoda nie zachęca do spędzania weekendów na świeżym powietrzu, to może pójdziemy na coś do kina?

Fru!

Belgijsko-francuska animacja o ptaszku, który nigdy opuszczał swojego gniazda, aż tu nagle zostaje przewodnikiem stada. Propozycja zapewne głównie dla najmłodszych, ale rodzice również będą się mogli dobrze na niej bawić.

Focus

Film o złodziejach i przekrętach. Bardzo lubię ten gatunek. W rolach głównych Will Smith, którego ostatnio oglądaliśmy na ekranie nieco rzadziej, oraz Margot Robbie – ona jest tak wspaniała i piękna, że pójdę dla niej na ten film, choćby i był absolutnie o niczym.

Body/Ciało

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, twórczyni takich obrazów jak „33 sceny z życia”, „Sponsoring” czy „W imię…”. W rolach głównych Janusz Gajos, Maja Ostaszewska oraz Justyna Suwała. Jedna z obowiązkowych pozycji ostatniego czasu.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o