iMagazine

Czas na kino (44) – 2015/03/06

06/03/2015, 16:59 · · · 0

Wiosna coraz bliżej, ale póki jeszcze pogoda nie zachęca do spędzania weekendów na świeżym powietrzu, to może pójdziemy na coś do kina?

Fru!

Belgijsko-francuska animacja o ptaszku, który nigdy opuszczał swojego gniazda, aż tu nagle zostaje przewodnikiem stada. Propozycja zapewne głównie dla najmłodszych, ale rodzice również będą się mogli dobrze na niej bawić.

Focus

Film o złodziejach i przekrętach. Bardzo lubię ten gatunek. W rolach głównych Will Smith, którego ostatnio oglądaliśmy na ekranie nieco rzadziej, oraz Margot Robbie – ona jest tak wspaniała i piękna, że pójdę dla niej na ten film, choćby i był absolutnie o niczym.

Body/Ciało

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, twórczyni takich obrazów jak „33 sceny z życia”, „Sponsoring” czy „W imię…”. W rolach głównych Janusz Gajos, Maja Ostaszewska oraz Justyna Suwała. Jedna z obowiązkowych pozycji ostatniego czasu.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK