iMagazine

TwelveSouth pokazało HiRise dla Apple Watcha

12/03/2015, 00:09 · · · 0

Akcesoria TwelveSouth są zawsze minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Tym razem firma pokazała nową wersję podstawki HiRise, dedykowaną zegarkowi Apple.

Nowy HiRise przeznaczony jest do Apple Watcha w obu rozmiarach, pasować będzie zarówno model o wielkości 38 mm, jak i 42 mm. Podstawkę wykonano z aluminium i dostępna jest w dwóch kolorach: srebrnym oraz czarnym. Jej spód pokryto gumą, która zapewnia, że nie będzie się ślizgała. Podobnego materiału użyto też na wszystkich krawędziach, o które może ocierać pasek zegarka podczas wkładania go do mocowania. O ile dla gumowej czy skórzanej bransolety jest to bez większego znaczenia, to już stalowa się dzięki temu nie porysuje.

hirisewatch3

Podstawka nie posiada żadnej elektroniki ani nawet przewodów, służy jedynie za uchwyt do ładowarki dołączanej do zegarka. Podobne rozwiązanie zastosowano też w HiRise dla iPhone’a. Pozwala to na wygodną wymianę kabla w razie uszkodzenia. Zegarek umieszczany jest w taki sposób, że jego tarcza jest ustawiona dokładnie w takiej pozycji, w jakiej nosimy go na nadgarstku. Ponadto HiRise pozwala na bezproblemowe objęcie Apple Watcha dłonią.

hirisewatch2

HiRise dla Apple Watcha dostępny będzie w cenie 49,99$. Do sprzedaży trafi w maju bieżącego roku.

Źródło: TwelveSouth


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK