iMagazine

Czas na kino (45) – 2015/03/20

20/03/2015, 17:00 · · · 0

Planujecie się wybrać do kina w ten weekend? Jest kilka pozycji, które warto zobaczyć, choć ja chyba spędzę czas w domu na oglądaniu kilku nowozakupionych filmów oraz na słuchaniu nowego koncertu Joe Bonamassy.

Zbuntowana

Kontynuacja filmu „Niezgodna” z Shailene Woodley w roli głównej. Seria na podstawie książek dla młodzieży, jest moim zdaniem ciekawszą opowieścią niż np „Igrzyska śmierci”. Pierwsza część, bardzo mi się spodobała i ciekaw jestem jak wypadnie jej nowa odsłona.

Ex Machina

Coraz trudniej o dobry film Sci-Fi, ale „Ex Machina” zapowiada się bardzo, ale to bardzo dobrze. Przede wszystkim pod względem wizualnym. Mam wrażenie, że fani gatunku wyjdą z seansu zadowoleni. W rolach głównych Alicia Vikander, Domhnall Gleeson oraz Oscar Isaac. Reżyseruje Alex Garland – scenarzysta m.in. „Dredd” oraz „28 dni później”.

Sils Maria

Juliette Binoche, Kristen Stewart oraz Chloë Grace Moretz w historii znanej aktorki, która po kilku dniach spędzonych w górach ze swoją asystentką, zaczyna inaczej patrzeć na siebie i swoje życie. Bardziej niż sama historia, interesują mnie te trzy wymienione kobiety. Każda z nich jest dobrą aktorką, a przynajmniej ja każdą z nich lubię (choć Stewart najmniej) i dla nich chętnie ten film zobaczę.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK