iMagazine

Czas na kino (47) – 2015/04/10

10/04/2015, 17:15 · · · 0

Tydzień temu były Święta i nie było żadnych kinowych premier. Dziś jednak kilka nowych filmów wchodzi na nasze ekrany.

Selma

Myślę, że każdy kojarzy nazwisko Martin Luther King. To on walczył wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych o prawda dla czarnoskórych obywateli i stał się właściwie symbolem tejże walki. Film „Selma” opowiada historię marszy aktywistów, które rozpoczynały się w miejscowości Selma.

Dom

Najnowsza animacja ze stajni Dreamworks. Historia kosmity, który ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia się z pewną nastolatką. Brzmi podobnie do do „E.T.” ale mam wrażenie, że może być to naprawdę ciekawa propozycja nie tylko dla najmłodszych.

Szybcy i wściekli 7

Kolejna, siódma już odsłona głośnej serii o samochodach, pieniądzach i wyścigach – oraz oczywiście o pięknych kobietach. Ostatnia część, w której zagrał Paul Walker – aktor w trakcie zdjęć zginął w wypadku samochodowym. Twórcy i aktorzy podobno złożyli piękny hołd Walkerowi, o czym przekonam się dziś w kinie IMAX.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o