iMagazine

Czas na kino (47) – 2015/04/10

10/04/2015, 17:15 · · · 0

Tydzień temu były Święta i nie było żadnych kinowych premier. Dziś jednak kilka nowych filmów wchodzi na nasze ekrany.

Selma

Myślę, że każdy kojarzy nazwisko Martin Luther King. To on walczył wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych o prawda dla czarnoskórych obywateli i stał się właściwie symbolem tejże walki. Film „Selma” opowiada historię marszy aktywistów, które rozpoczynały się w miejscowości Selma.

Dom

Najnowsza animacja ze stajni Dreamworks. Historia kosmity, który ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia się z pewną nastolatką. Brzmi podobnie do do „E.T.” ale mam wrażenie, że może być to naprawdę ciekawa propozycja nie tylko dla najmłodszych.

Szybcy i wściekli 7

Kolejna, siódma już odsłona głośnej serii o samochodach, pieniądzach i wyścigach – oraz oczywiście o pięknych kobietach. Ostatnia część, w której zagrał Paul Walker – aktor w trakcie zdjęć zginął w wypadku samochodowym. Twórcy i aktorzy podobno złożyli piękny hołd Walkerowi, o czym przekonam się dziś w kinie IMAX.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK