iMagazine

Korzystanie z nowych Emoji w iOS 8.3

11/04/2015, 22:52 · · · 0

Najnowsza aktualizacja iOS rozszerzyła listę dostępnych ikon Emoji. Niektóre z nich dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Klawiatura iOS nie pokazuje wszystkich znaków, które można za jej pomocą wprowadzić. Jest tak na przykład z polskimi literami czy alternatywnymi symbolami. Nowa klawiatura Emoji pozwala na wprowadzanie ikon w dokładnie ten sam sposób. W celu wybrania innego koloru ikony należy przytrzymać na niej palec, a następnie przesunąć go na odpowiedni symbol bez odrywania go od wyświetlacza.

2

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK