iMagazine

Przypominam o promocji w Apple Shop Okęcie!

21/04/2015, 12:48 · · · 0

Trzy tygodnie temu informowałem o świetnych zabawkach w prezencie do każdego zakupu w Apple Shop:

Apple Shop mieszczący się w Media Markt Okęcie w Warszawie ma więcej wspólnego z firmą z Cupertino niż Wam się zdaje – osoby, które były w iChwili na Spring Forward już o tym wiedzą, a reszcie polecam obejrzeć ten fragment wideo, zaczynający się od 10:36. Postanowił zrobić czytelnikom iMagazine ogromną niespodziankę i dla pierwszych 50 klientów, którzy wydadzą w sklepie określoną ilość pieniędzy, przygotował serię pięknych akcesoriów i gadżetów takich firm jak Mujjo, TwelveSouth czy FitBit.

Prezentów jest w sumie pięćdziesiąt – niektóre w pojedynczych egzemplarzach, a inne w większych ilościach. Na tę sumę składa się 38 różnych produktów (lub ich odmian), a to którą będzie wybrać zależy od kwoty wydanej w Apple Shop. Oczywiście będą w wyższym „progu” może wybrać również produkt z niższego.

Promocja nadal obowiązuje! Zabawa zaczyna się od tysiąca i tylko rośnie… Jeśli planujecie jakiś zakup to zainteresujcie się listą nagród, bo jest zacna.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK