iMagazine

Apple publikuje kolejne przewodniki po funkcjach Apple Watcha

23/04/2015, 13:29 · · · 0

Apple stopniowo publikowało na stronie poświęconej zegarkowi poradniki, prezentujące krótko jego podstawowe funkcje. Dziś pojawiły się na niej ostatnie trzy filmy, dotyczące Apple Pay, pomiarów aktywności oraz treningów.

W ostatnich przewodnikach Apple skupiło się na unikalnych funkcjach zegarka, bazujących na pomiarach ruchu i tętna. Urządzenie wyposażone jest bowiem w szereg czujników, które pozwalają monitorować parametry aktywności lepiej, niż którykolwiek smartfon. Apple wyraźnie oddziela jednak bieżące pomiary od analizy podczas treningu – te pierwsze odbywają się w określonych interwałach czasowych, drugie natomiast są prowadzone przez cały czas trwania wysiłku.

Ostatni film opisuje Apple Pay, które niestety nie jest dostępne w Polsce (Apple nie współpracuje z polskimi bankami, same płatności są możliwe, o ile mamy amerykańską kartę płatniczą). Recenzenci, którzy mieli już okazję przetestować Apple Watch, określili je jako jedno z największych udogodnień, które pojawiło się w zegarku.

Wszystkie filmy o Apple Watch dostępne są na stronie Apple oraz na kanale firmy na YouTube.

Źródło: Apple


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK