iMagazine

Jak pozbyć się natrętnych powiadomień w czasie grania

25/04/2015, 23:33 · · · 0

Nie ma chyba nic gorszego niż sytuacje, gdy gramy na iUrządzeniu w pełnym skupieniu, żeby zaliczyć kolejny wyścig, zdobyć następny checkpoint itd., aż tu nagle przychodzi jakieś powiadomienie…

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Można by pomyśleć, że najlepszym rozwiązaniem na opisany problem jest włączenie trybu Nie przedzkadzać. I będzie to dobry wybór. Jest jedno ale. W domyślnym ustawieniu opcja ta blokuje wszystkie powiadomienia, ale tylko jeśli iPhone lub iPad są zablokowane. Gdy jednak z nich korzystamy, otrzymujemy informacje z innych aplikacji.

Całe szczęście istnieje możliwość całkowitego zablokowania powiadomień w trybie Nie przedzkadzać. Aby to zrobić przechodzimy do Ustawień, tam do Nie przeszkadzać. Na samym dole znajdziemy opcję Wyciszaj. Zmieniamy jej wartość z Tylko, gdy iPhone/iPad jest zablokowany na Zawsze.

Jak pozbyć się natrętnych powiadomień w czasie grania

Od tej pory, gdy włączymy tryb Nie przeszkadzać powiadomienia nie będą się pojawiać nawet jeśli korzystamy z urządzenia.

Źródło: Cult of Mac


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK