iMagazine

Czas na kino (48) – 2015/05/08

08/05/2015, 17:00 · · · 0

Już po majówce, wiosna rozkręca się na dobre i powoli zaczynają wchodzić dobre popcornowe filmy do kin. W tym tygodniu dwie ciekawe premiery.

Drugi Hotel Marigold

Kontynuacja filmu „Hotel Marigold” z 2011 roku w gwiazdorskiej obsadzie. Jeśli lubicie kolorowe i zabawne filmy, aktorów których możecie tu zobaczyć oraz klimaty Indii, to ten film jest dla Was. Oczywiście, jeśli nie widzieliście części pierwszej to miarę możliwości ją nadróbcie, bo jest super! A jeśli jeszcze się wahacie, to obejrzycie zwiastun „Drugiego Hotelu Marigold”

Avengers: Czas Ultrona

Tego filmu chyba nie muszę nikomu przedstawiać, bo każdy na niego czeka.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK