iMagazine

Czas na kino (49) – 2015/05/15

15/05/2015, 17:00 · · · 0

I jak, byliście już na „Avengers: Czas Ultrona”? Jeśli nie, to nadróbcie w pierwszej kolejności, bo film super – jak ktoś lubi Marvela. W tym tygodniu do kin wchodzą trzy filmy, które możecie uznać za dobry relaks po całym tygodniu pracy.

Wiek Adaline

Blake Lovely w filmie o kobiecie żyjącej na początku XX wieku. W wyniku pewnego wypadku przestaje się starzeć. Od tego momentu zaczyna się jej historia o życiu oraz o tym ile niesie ono ze sobą zarówno miłości i szczęścia, jak i bólu czy cierpienia.
Przyznam, że pomysł na film bardzo mi się podoba, jak również i obsada. Na pewno pójdę do kina przekonać się czy moje oczekiwania się spełnią.

Pitch Perfect 2

Kontynuacja filmu z 2012 roku o dziewczynach z zespołu a cappella, które biorą udział w konkursach. Tym razem jadą na konkurs międzynarodowy, by zmierzyć się z zespołami z innych państw świata.
Pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu i chętnie zobaczę kolejną. Znając życie wszystkiego będzie więcej i bardzo mnie to cieszy.

Gorący pościg

Kino drogi z cyklu „policjant-więzień”. Takich filmów w historii już kilka było i większość z nich była naprawdę świetna (polecam „48 godzin” czy „Zdążyć przed północą”). Nie wiem jak będzie w tym przypadku, ale są tu Reese Witherspoon oraz Sofía Vergara i to mi wystarczy, by go zobaczyć.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o