iMagazine

Nasi goście podczas WWDC2015 w iChwili

02/06/2015, 23:32 · · · 0

Nasza impreza, WWDC2015 z iMagazine w iChwili, zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie będzie dużo się działo. Skoro WWDC to impreza programistyczna, to zdecydowaliśmy się zaprosić specjalnie dla Was, kilka ciekawych osób, które opowiedzą właśnie o programowaniu dla środowiska Apple.

iChwila startuje o godzinie 18:00. Stream Apple o 19:00. Przez godzinę przed streamem będziemy mieli następujących gości, którzy będą mieli po 5-10 minut na swoje prezentacje:

  • Krzysztof Zabłocki, współzałożyciel Pixle.pl, studia odpowiedzialnego za jeden z największych, polskich sukcesów w App Store, aplikację Foldify
  • Krzysztof Gudowski (Project Manager) i Krzysztof Kołacz (Software Tester) z MIQUIDO, którzy opowiedzą o procesie developmentu i testowania aplikacji mobilnych, roli WWDC w branży deweloperskiej, wykorzystaniu potencjału OS X i iOS w procesie tworzenia i testów aplikacji, a także o organizowanej przez MIQUIDO konferencji Mobiconf, której patronem medialnym jest iMagazine
  • Adam Hościło, CEO i UX Designer w Enveloop – Mobile Design Studio, praktycznie od początku w świecie mobile. Przez wiele lat wręcz ewangelista rozwiązań Apple’a, co dziś, jak się dowiecie, się zmieniło. Adam opowie o tworzeniu mobilnego jutra – czy Apple jest innowacyjny w porównaniu z Google czy Microsoftem i dlaczego nie…

Mam nadzieję, że taka formuła iChwili przypadnie Wam do gustu. Czuję, że będzie bardzo ciekawie…

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja. Do grona partnerów obok Mophie, Lifeproof, Leef i MacLife dołączyli jeszcze Bang&Olufsen Polska oraz ZGSklep.pl – słowem, będzie więcej nagród do rozdawania po streamie!

Zrzut ekranu 2015-05-31 23.53.38

Zachęcamy jeszcze raz do zapisania się na wydarzenie na Facebooku. Oczywiście to nie jest obowiązkowe, zapraszamy WSZYSTKICH, ale rejestracja pomoże nam oszacować ilość gości.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK