iMagazine

Powiadomienia bez podglądu treści wiadomości

06/06/2015, 00:01 · · · 0

Domyślne powiadomienia w iOS pokazują nie tylko nadawcę wiadomości, ale też jej treść. W celu zabezpieczenia się przed odczytaniem korespondencji przez obcą osobę, można ograniczyć komunikat do samego nadawcy.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

iOS pokazuje w powiadomieniach treść nowych maili oraz wiadomości. W przypadku obu systemowych aplikacji, które je obsługują, sposób wyłączenia podglądu jest taki sam. Należy wejść do Ustawień, a następnie do sekcji Powiadomienia. Teraz wystarczy wybrać aplikację, której ustawienia chcemy zmodyfikować, a następnie odznaczyć opcję Pokazuj podglądy w sekcji Opcje wiadomości.

image


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK