iMagazine

Beats Powerbeats2 – kolekcja Sport w kolorach pasków Apple Watcha

15/06/2015, 09:41 · · · 0

Apple w zeszłym tygodniu po cichu uaktualnił jeden z modeli słuchawek Beats. Bezprzewodowe i douszne Powerbeats2 są od teraz dostępne w kolorach pasków fluoelastomerowych do Apple Watcha – różowym, białym, niebieskim i zielonym.

powerbeats2 apple watch colours green

Apple Watch posiada 8 GB przestrzeni, z których 2 GB przeznaczone są na muzykę lub pliki audio – na przykład książki lub podcasty. Zaletą przeniesienia na niego części swojej kolekcji jest możliwość słuchania jej bez obecności iPhone’a, na przykład na siłowni czy podczas biegania.

Powerbeats2 z kolekcji Sport kosztują 829 PLN i dostępne są w polskim Apple Online Store.

Tak z ciekawości to wczoraj testowałem dokładność Apple Watcha w liczeniu dystansu z włączonym GPS-em (opcja Motion & Calibration w Ustawieniach) w moim Apple Watch 42 mm i drugim Apple Watch Sport 38 mm, który miał tę funkcję wyłączoną. GPS wyliczył pokonany dystans na poziomie 6,52 km. Sam akcelerometr (bez wcześniejszej kalibracji) wyliczył 6,54 km. Zaskakujące.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK