iMagazine

Beats Powerbeats2 – kolekcja Sport w kolorach pasków Apple Watcha

15/06/2015, 09:41 · · · 0

Apple w zeszłym tygodniu po cichu uaktualnił jeden z modeli słuchawek Beats. Bezprzewodowe i douszne Powerbeats2 są od teraz dostępne w kolorach pasków fluoelastomerowych do Apple Watcha – różowym, białym, niebieskim i zielonym.

powerbeats2 apple watch colours green

Apple Watch posiada 8 GB przestrzeni, z których 2 GB przeznaczone są na muzykę lub pliki audio – na przykład książki lub podcasty. Zaletą przeniesienia na niego części swojej kolekcji jest możliwość słuchania jej bez obecności iPhone’a, na przykład na siłowni czy podczas biegania.

Powerbeats2 z kolekcji Sport kosztują 829 PLN i dostępne są w polskim Apple Online Store.

Tak z ciekawości to wczoraj testowałem dokładność Apple Watcha w liczeniu dystansu z włączonym GPS-em (opcja Motion & Calibration w Ustawieniach) w moim Apple Watch 42 mm i drugim Apple Watch Sport 38 mm, który miał tę funkcję wyłączoną. GPS wyliczył pokonany dystans na poziomie 6,52 km. Sam akcelerometr (bez wcześniejszej kalibracji) wyliczył 6,54 km. Zaskakujące.

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o