iMagazine

Program wymiany 3 TB HDD w iMac 27″

23/06/2015, 11:04 · · · 0

Apple ogłosiło program wymiany dysków twardych w iMakach 27″ produkowanych pomiędzy grudniem 2012 roku, a wrześniem 2013 roku. Do tego celu przygotowali stronę internetową, na której wystarczy numer seryjny Maka, aby zobaczyć czy kwalifikuje się na wymianę.

Temat dotyczy modelu iMac 27″ late 2012 (iMac 13,2), wyposażonego w Intel Core i5 2.9 GHz, Core i5 3.2 GHz lub Core i7 3.4 GHz. Był to pierwszy iMac z nowej, cienkiej serii.

Jeśli Wasz iMac kwalifikuje się na wymianę możecie skontaktować się z infolinią Apple lub udać się od razu do najbliższego autoryzowanego serwisu. Numery telefonów i adresy serwisów znajdziecie na stronie przygotowanej przez Apple.

★ Program wymiany dysków twardych o pojemności 3 TB dla komputerów iMac (27-calowych)


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK