iMagazine

Lumy dla iPhone – recenzja

25/06/2015, 10:37 · · · 0

Lumy jest uroczą, małą aplikacją, którą zainstalowałem przed ostatnim wyjazdem zagranicznym. Niestety nie przydała mi się zupełnie, ale winę za to ponosi ludność kraju, w którym byłem.

Lumy to prosty i bardzo atrakcyjny program, pokazujący kiedy w wybranej przez nas lokalizacji będzie tak zwany magic hour – optymalny przedział czasu do połażenia po okolicy z aparatem. Pokazuje osobno poranne i wieczorne magic hours, a przy okazji możemy sobie ustawić alarmy, które będą nas o nich informowały.

Niestety Lumy nie przewiduje, że w niektórych krajach jest tak ogromne zanieczyszczenie powietrza, że słońce pojawia się na niebie dopiero kilka godzin po wschodzie. A zachód następuje dopiero dwie lub trzy godziny wcześniej, niż podają wszelkie kalendarze, aplikacji czy pogodynki.

Oczywiście nie winię Lumy za to, czego sam zupełnie nie przewidziałem i gorąco ją polecam – przydała mi się już w paru innych sytuacjach!

Lumy – iOS – €1,99


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK