iMagazine

Numery tygodni w kalendarzu na iOS

28/06/2015, 13:56 · · · 0

Często spotykam się z określaniem terminu przez podanie numeru tygodnia w roku. Domyślnie oznaczenie to nie jest wyświetlane, ale łatwo można je włączyć.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Numery tygodni wykorzystywane są między innymi do planowania i tworzenia harmonogramów, które obejmują swoim zakresem dłuższy okres. Aby włączyć ich wyświetlanie, należy wejść do Ustawień, a następnie do menu Poczta, kontakty, inne.

cal1

Teraz w sekcji Kalendarz wystarczy zaznaczyć opcję Numery tygodni, by te wyświetlane były w aplikacji.

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK